Valael. Valael Hakkında

Valael Hakkında

Valael 1995 yılında enerjiyi sizlerin kullanımına dönüştürebilmek amacıyla kuruldu. Bunu yapabilmek için de, çok farklı tasarımlarla, el yapımı takıları araç olarak seçti.

2016 yılında ise; konseptine yeni yollar ve anlamlar ekledi. Her takının bir etkisi, bir amacı olması gerektiğine karar verdi. Harfleri, burçları, taşları enerji ile buluşturarak farklı tasarımlar yapmaya başladı.

Kendi enerjini fark edebilmek. Burçların güçlerini anlamak. Taşların etkisini kullanabilmek.

Etrafımızda kontrol edebileceğimiz bir güç var. Burcumuzu kontrol edebiliriz. Enerjimizi, gücümüzü kontrol edebiliriz.

Valael tasarımlarından sadece bir kaçı ile bile; Kişilik kordonunuzu güçlendirebilir, özel enerjinizi arttırabilirsiniz. Kendi mantranızı yaratmak, enerji auranızı oluşturmak elinizde. Pozitif elektrik, pozitif enerji, üstünüze çekebileceğiniz, üstünüzde taşıyabileceğiniz bir şeydir. Valael, tasarımları ile işte size bu ayrıcalığı sizlere sunuyor.

Artık burcunuzun ve hayat enerjinizin kontrolü sizin elinizde Hatta üzerinizde!

Doğal Yarı değerli taşlar;

Size kendinizi iyi hissettirecek, hayat enerjinizi artıracak. Tertemiz ve yükselen bir karma sizleri bulacak!

Taşlar zamanın yükünü taşır. Dünya ile yaşıttır. Çok uygarlık, çok dönemler görmüşlerdir. İçlerinde bu dünyanın ve evrenin bir çok gizi saklıdır. Kullanabilmesini bilene, bir çok sırrını açıklar. Hayatları değiştirebilir. Bazı taşlar enerjinizi tamamlar, size güç verir. Adım atmanızı sağlar. Taşların bir dili vardır. Bağ kurabilmek için, doğru taşı takmak, doğru taşı kullanmak gerekir. Herkesin enerjisi ve karakteri farklı olduğu gibi, herkesin taşı da, kullanım biçimi de farklıdır.

Harflerin gücü;

Harflerin kendi enerjisi, kendi gücü vardır. Sonsuzluğun ve karmanın sırları, harflerin içinde gizlidir. “Homeros” un da dediği gibi “Verba Volant, Scripta Manent”. Yani söz gider, yazı kalır.

Harfler sonsuzluktur. Enerjiyi taşır.

Sizin için özel kelimeler veya, Özel anlamı olan kişilerin isimleri ya da isimlerinin baş harflerini yanınızda taşıyarak, onlara pozitif enerjiler gönderebilirsiniz.

Kendi özel mantranızı yaratabilmek elinizde. Kendi mantranız, sizin, daimi nazar boncuğunuzdur. Oluşturduğunuz pozitif mantra, yani güçlenmiş karmanız sayesinde, sizin ve sevdiklerinizin hayatında da pozitif olayların yeri artacaktır. İçine anlam yüklenmiş, içine pozitif enerji yüklenmiş bir objenin, bir takının değiş-tokuşu bile güzel enerjinin taşınmasıdır.

Burçlar artık kontrolünüzde;

Burçların gücünü biliyoruz. Peki burcumuzun gücünü, özelliklerini kullanabiliyor muyuz? Onu değiştirebilme, yanımızda taşıyabilme imkanımız var mı?

Burçların enerjisi çok yüksektir. Pozitif bir kaynaktır burçlar. Siz, kendi burcunuzun enerjisi dışında, sevdiklerinizin burçlarının da enerjisini taşıyabilirsiniz. Semboller, sadece anlamları değil, enerjiyi de taşırlar.

Kontrol edebildiğin burç, senin burcundur. Burçların enerjisini üzerinde taşı. Senin ve sevdiklerinin enerjisi hep çevrende olsun.

Senin için özel;

Seni sen yapan kelimeler. Büyük anlam içeren kişiler. Enerji; seni, büyük anlamı olan kelimelerin içinde bekler. En saygı duyduğun kişi, sana en çok anlam kazandıran olgu.

Üzerinde taşıdığın, mavi gözlü bir lider ya da sana sonsuzluğu anlatan bir maneviyat.

Aşkın tek taş halleri.
Şans toplarının ışıltısı.
Özel koleksiyonlar, özel kişiler için vardır.