Valael. Güvenli alışveriş – PayU

Güvenli alışveriş – PayU

Valael PayU ile çalışmaktadır.

PayU Hakkında

Naspers iştiraki ve dünyanın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olarak müşterilerimize her zaman hızlı, basit ve etkili bir online ödeme süreci sunmayı amaçlıyoruz.

Dünya genelinde 250’den fazla sunduğumuz ödeme metoduyla e-ticaret firmalarının müşterileriyle ilişkilerini güçlendiriyoruz.

Asya, Avrupa, Latin Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da bulunan ekiplerimiz ve iş ortaklarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru şekilde karşılayan yerel çözümleri bulmak için çalışıyoruz.

PayU Türkiye olarak Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ödeme servis sağlayıcıyız. 2011 yılından bu yana uluslararası düzeyde kazandığımız bilgi ve deneyimi Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre şekillendirerek çalıştığımız 5.000’den fazla işletmenin önemli bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Hakkımızda kısa kısa...

16 ülkede, 2.3 milyar potansiyel kullanıcıya erişiyoruz.

PayU 25’ten fazla para birimiyle ödemeyi destekliyoruz. Para birimlerinden bazıları; USD, Euro, Hint Rupisi, Rus Rublesi, Türk Lirası, Nijerya Nairası, Güney Afrika Randı, Polonya Zlotisi, Brezilya Reali, Meksika Pezosu, Arjantin Pezosu, Kolombiya Pezosu, Şili Pezosu, Peru Solu, Çek Korunası, Romanya Yeni Leusu, Macar Forinti...

250’den fazla lokal ödeme çözümü sunuyoruz. Ödeme opsiyonlarının bazıları; ulusal ve uluslararası kredi ve banka kartları, nakit ödeme, para transferi, e-cüzdan, kapıda ödeme, ön ödemeli kartlar, puan kullanma ve taksit seçeneği...

Dünya genelinde 70’ten fazla banka ve 15 finansal ağ ile iş ortağıyız.

Merkez ofisimiz Hoofdorp, Hollanda'da yer alıyor.

Hindistan, Rusya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya, Almanya, Güney Afrika, Nijerya, Türkiye, Brezilya, Meksika, Kolombiya, Arjantin ve Peru’da lokal ofislerimiz bulunuyor.

Ödeme ve fintech servis sağlayıcısı olarak çalışıyoruz.

Ek olarak, Hindistan’da kendi e-cüzdan çözümümüzü sunuyoruz.